تصاویر تمامی پروژه های فیبرنوری تا کنون ،یکی از زیباترین و رویایی ترین نورپردازی داخلی ساختمان برای سقف اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، ورودی لابی ساختمان و همچنین لوسترهای آویز استفاده از نورپردازی با فیبر نوری می باشد که سقف کهکشانی آسمان پر ستاره شب را تداعی می کند . در زیر با تصاویری از نمونه کارهای انجام شده در شرکت طرح و فن آبگینه آشنا میشوید

پروژه های فیبر نوری

تصاویر تمامی پروژه های آبنما تا کنون،آبنما ها جزء لاینفک المان های شهری میباشند ، آبنمای موزیکال جلوه ی زیبا و خلاقانه ترکیب آب و نور در کنار دانش متخصصین شرکت طرح و فن آبگینه برای خلق محیطی سرشار از آرامش می باشد .در ادامه با نمونه پروژهای انجام شده در حوزه آبنما و آبنما موزیکال و نورپردازی آبنما شرکت طرح و فن آبگینه آشنا شوید

پروژه های آبنما

تصاویر تمامی پروژه های شبیه سازی تا کنون، اجرای هر پروژه نورپردازی اعم از نورپردازی ساختمان آبنما ، آبنمای موزیکال ، نورپردازی شهری نیازمند این است که کارفرما از نتیجه نهایی کا قبل از اجرا آگاه باشد . شرکت طرح و فن آبگینه با به کار گیری طراحان متخصص قبل از اجرای هر پرئژه ، آن را بصورت سه بعدی طراحی و در اختیار کارفرما قرار می دهد. در زیر با نمونه از کارهای انجام شده آشنا شوید.

پروژه های شبیه سازی

تصاویر تمامی نورپردازی نمای بیرون ساختمان تا کنون، نورپردازی نمای ساختمان دادن هویت و حس زنده بودن به ساختمان بی جان می باشد ، که علاوه بر زیبایی ، روشنایی مورد نظر را به ساختمان می دهد در این شرکت با توجه به ماهیت ساختمان و ظاهر آن نورپردازی متناسب با آن انجام می شود . در ادامه با نمونه ای از کارها آشنا شوید .

نورپردازی نمای بیرون

تصاویر تمامی نورپردازی داخلی تا کنون، زیبایی شناسی و درک درست از نورپردازی داخلی کمک میکند تا محیط زندگی و کار شما دارای هویت و زیبایی بی نظیر شود. که این امر با وجود متخصصان در شرکت آسان گردیده است . در زیر نمونه های از پروژه های نورپردازی داخلی را می بینیم .

نورپردازی داخلی

تصاویر تمامی نورپردازی خیابانی تا کنون ،در نورپردازی خیابانی علاوه بر امنیت باید زیبایی بصری آن نیز توجه ویژه شود که با مشاوره از تیم طراحی شرکت آبگینه در مورد نورپردازی خیابانی بهره مند شود. در زیر نمونه کارهای انجام شده را می بینید.

نورپردازی خیابانی